7. kolo 2.MLS Napredak Junior – Spartak Office Shoes 64-78

Spartak je slavio u Kruševcu zahvaljujući razlici koju je ostvario u drugoj četvrtini (14:25).
Eksperiment sa Vanjom Gazibegovićem na početku utakmice u startnoj postavi nije doneo benefite ekipi. Ulaskom Prlje u igru, odbrana je postala čvršća i sa više opcija u napadu. Kraj prve četvrtine završen je trojkom sa pola terena Mijajlovića. Spartak je u tom delu meča imao vrlo loš šut za 3 poena (1 od 11). U drugoj četvrtini, zahvaljujući boljem šutu i skoku, prednost je rasla do maksimalnih 28:42 na poluvremenu. Taj period je odlično odigrala postava Sokolović, Dodić, Barna, Dmitrović, Prlja.
Nastavak je bio stvar rutine za petu ovosezonsku pobedu Spartaka, ujedno i debitantsku za trenera Sekulovića.