19.KOLO TRIGLAV KLS MEGA MOZZART – SPARTAK OFFICE SHOES 94:79

(28:26, 32:18, 17:16, 17:19)

Kadeti Spartaka pružili su dobru partiju protiv favorizovanog protivnika. Baš kao i u meču odigranom u Subotici odlučila je bolja igra Mege u jednoj od četvrtina. U drugoj deonici su  Beograđani stekli 14 poena prednosti i tu su razliku znalački održali do kraja meča. Spartak je prišao na 68:79 u 34 minutu ali nije imao snage – obzirom na skraćeni roster – za nešto više. U subotičkoj ekipi četvorica igrača su postigla dvocifren broj poena, a Radojčić je ubacio  ovosezonski lični rekord, dok se kod domaćih video dvojac Marković sa 32 i Dozić sa 21 poenom.

Spartak Office Shoes:
Simendić, Čamprag, Janković 11 (8 sk), Burda 9 (9 as, 6 izg.lopti), Sokanović, Radojčić 21 (4 osv.lopte, 6 izg.lopti), Kojić 18 (6 sk), Karadžić 16, Rudinski, Mandić 2, Grčić 2 (6 sk).

Spartak je trenutno na skoru od 9 pobeda i 9 poraza, a tokom sedmice odigraće i zaostalu utakmicu protiv novosadskog Star-a, da bi za vikend ugostio ekipu Dinamika iz Beograda