ZAOSTALA UTAKMICA 15. KOLA TRIGLAV KLS STAR NOVI SAD – SPARTAK OFFICE SHOES 68:75

(17:17, 15:15, 23:25, 13:18)

Kadeti Spartaka revanširali su se vršnjacima iz ekipe Star-a za poraz u Subotici u prvom delu prvenstva. Prvo poluvreme igralo se koš za koš, u Spartaku su odskakali Burda i Kojić sa 21 poenom od ekipna 32. U trećoj deonici pridružuju im se  Janković, Karadžić i Grčić te Spartak stiče 9 poena prednosti (36:45).  Međutim, ni domaćin se ne predaje, pa tako preko raspoloženog Višnića dolazi do izjednačenja (55:55). Tada sledi serija Subotičana u režiji Burde, Čampraga i Kojića koja uz vrlo angažovanu igru u odbrani rezultira nedostižnom prednošću (60:75). Šteta je što je u poslednja tri minuta došlo do opuštanja tako da Spartak nije uspeo na nadoknadi razliku od minus 11 iz prvog susreta odigranog u Subotici. Trener Ivić je  na ovom meču rotirao samo sedmoricu igrača. Ovo je bila 10. pobeda Subotičana čime i dalje zadržavaju dobre šanse za visokim plasmanom.

Spartak Office Shoes: Simendić, Čamprag 6, Janković 7 (9 sk), Burda 25 – rekord sezone (10 sk, index 36), Radojčić 7 (4 as), Kojić 18 (11 sk, 4 as), Karadžić 4 (5 sk), Gabrić, Mandić, Grčić 8.