20.KOLO TRIGLAV KLS SPARTAK OFFICE SHOES – DYNAMIK VIP PAY 74:76

(25:15, 15:25, 17:21, 17:15)

Kadeti Spartaka propustili su priliku da se revanširaju ekipi Dinamika za poraz u prvom delu sezone. Sve dok Beograđani nisu pribegli zonskoj odbrani, Spartak je čvrsto držao prednost (22:5 u 7 minutu). Tada je usledilo nekoliko loših rešenja u napadu, dekoncentacija u odbrani. Samo formalno gosti u ovom meču igrači Dinamika se vraćaju u igru i početkom treće deonice imaju prednost od 6 poena (54:60). Uzvraća i Spartak i vraća prednost u 38 minutu (71:69). U samom finišu nakon trojke Burde za 74:76, posle dobre odbrane Subotičani imaju 13 sekundi za napad. Šut Kojića za tri poena nije bio precizan, a odbijena lopta je došla do Mandića koji nije uspeo da uputi šut sa linije od 6.75 metara. Sada je definitivno da će na završnom turniru kadetske lige Srbije Spartak kao sedmoplasirani igrati protiv drugoplasirane Mege.

Spartak Office Shoes: Simendić, Čamprag 3, Janković 2, Burda 22, Sokanović 3, Radojčić 10 (6 as), Kojić 24 (9 sk), Karadžić 5, Gabrić 3, Rudinski, Mandić 2, Grčić (0-9 za tri poena).