ODIGRANA PRIJATELJSKA UTAKMICA MKK SPARTAK OFFICE SHOES I SCM OHMA MOZZART BET 74:75

Rezultat po četvrtinama 19:21; 47:33; 51:52; 74:75

Sinoć je u Subotičkoj Hali Sportova odigrana međunarodna prijateljska utakmica između MKK Spartak Office Shoes i SCM Ohma Mozzart Bet iz Temišvara.

Utakmica je završena pobedom gostiju sa pola koša razlike i rezultatom 74:75.

Trener MKK Spartak Office Shoes – Srećko Sekulović: Ovo je bila jako jaka i dobra prijateljska utakmica, energična i zahtevna , prvo poluvreme smo odigrali dobro sa puno energije, čime sa veoma zadovoljan, za razliku od treće četvrtine koju smo odigrali slabo i dozvolili da se Temišvar vrati u aktivni rezultat. Zadovoljan sam prikazanim i naučićemo na svojim greškama.

Trener SCH OHMA Mozzart Bet Timisoara- Dragan Petričević: Dosta kvalitetna utakmica za ovaj period. Obadvije ekipe su pokazale i dobre i loše strane, a pobjeda je realno mogla da pripadne bilo kome. Spartak ima sjajnu ekipu, odličnog trenera, a klub je izuzetno organizovan, tako da smo jako zadovoljni što je ova utakmica približila naša dva kluba.