Utakmice mlađih selekcija tokom vikenda

Četiri selekcije Spartak Office Shoes-a igrale su ovog vikenda prijateljske utakmice sa svojim vršnjacima iz grada na Begeju.

Kadeti 2006-07 godište

Kadetska ekipa (igrači 2006/07)  u sklopu priprema za drugi krug kvalifikacija za Triglav kadetsku ligu izgubila je u Zrenjaninu od Petrovgrada sa 64:66.

Pioniri 2008. godište:

Petrovgrad – Spartak Office Shoes 66:77. Izjava trenera Bojana Stantića: “Utakmica je bila dobra, borbena. Bilo smo u vođstvu od samoga početka. Jakom odbranom smo u trećoj četvrtini došli do prednosti od čak 25 razlike i meč rutinski priveli kraju“.

Sastav ekipe: Novak Konakov, Luka Taslak, Ognjen Simjanovski 6, Luka Kockar 25, Davor Šabić 9, Aleksandar Nedeljković 12, Nemanja Vukmanov Šimokov 2, Vuk Ranitović, Stefan Boškić 10, Ilić 9, Vanja Skendžić 2, Oliver Terenji 2.

Pioniri 2009 godište

Pioniri 2009: “Bili smo desetkovani bez 6 igrača iz prvih 12, šansu su dobili igrači sa malom minutažom i osetio se nedostatak glavnih igrača iz prve petorke. Od samog starta je protivnička ekipa imala inicijativu i zasluženo su slavili sa rezultatom 89:45, rekao je trener Zoran Ješić.

Mlađi pioniri 2010: „Za prvu proveru ove sezone sam jako zadovoljan. Od prvog minuta smo kontrolisali igru. Jakom odbranom smo dolazili do lakih koševa. Svi momci su dali svoj doprinos.Trener Marko Perić.

Utakmica je završena 47:80 u korist Spartaka.