23. KOLO ADMIRALBET KLS: KK TAMIŠ – SPARTAK OFFICE SHOES 92:94

(22:20, 18:23, 30:19, 16:24, 6:8)

Košarkaši Spartaka su posle produžetka slavili u Pančevu za 16. ovosezonsku pobedu. Posle izjednačenog prvog poluvremena, u trećoj deonici su domaći bili vrlo inspirisani te su kraj iste završili sa plus 10 (70:60). Subotičani se vraćaju u igru serijom od 3:15, a na minut do kraja imaju priliku da reše meč (82:86). Tada prave jednu od malobrojnih grešaka na utakmici što protivnik koristi da izjednači (86:86). Na devet sekundi do kraja Hardi je krenuo na ulaz, ali je izblokiran, a domaći se nisu snašli u preostalih 4 sekunde pa se igrao produžetak. U dodatnih pet minuta Subotičani su bili smireniji i zasluženo slavili.
U narednom kolu u subotu 4.marta od 19 i 30 Spartak dočekuje Novi Pazar.
Spartak Office Shoes: Hardi 21 (6 skokova), Jugović 8, Ilkić 2, Prlja 6 (5 skokova) Dodić, Milisavljević 12 (5 asistencija), Danilović 18 (8 skokova), Bojić 18 (7 skokova), Cvetinović 2, Sokolović 3, Barna 4, Gazibegović.
Na ovom meču jubilarne 100. mečeve za Spartak su odigrali Miloš Milisavljević i Vanja Gazibegović.
Trener Spartaka Željko Lukajić smatra da je viđena dobra košarkaška predstava, da je Spartak imao više sreće u finišu, ali i da su njegovi igrači propustili priliku da u regularnom delu utakmice obezbede pobedu.
Inače ovo kolo je donelo i seču favorita obzirom da su poraženi Zlatibor i Vojvodina.
U narednom kolu u subotu 4.marta od 19:30 Spartak dočekuje Novi Pazar.