DESETA VEZANA POBEDA SPARTAK OFFICE SHOES-A

Spartak Office Shoes – Sloga 96:83 (26:19, 23:14, 18:26, 28:24)

Košarkaši Spartaka revanširali su se ekipi Sloge za poraz u prvom delu prvenstva. Posle ubedljivog vođstva na poluvremenu (49:33), u nastavku meča Subotičani smanjuju gas, a gosti koji su samo dan pre utakmice promenili trenera, to uspešno koriste i u 25. minutu je 53:53.
Ipak, večeras raspoloženi Jugović i Danilović uz pomoć Sokolovića prave seriju od 14:2, te je razlika opet na kontu Spartaka (67:53). Uporni gosti se ne predaju, još traje njihov otpor, sad oni prave seriju od 3:14. U poslednjoj izuzetno efikasnoj deonici Subotičani su iz dobro organizovanih kontri ponovo stekli prednost koju nisu ispuštali do kraja ovog zanimljivog meča.
U ekipi Spartaka Bojić 23 i Danilović sa 19 poena su bili najefikasniji, a kod Sloge Andervud sa 18 i Stamenić sa 16.
Spartak Office Shoes: Hardi 11, Jugović 9,Ilkić 9, Prlja 4,Dodić,Danilović 19, Sokolović 7, Milisavljević 11, Bojić 23 (5 skokova), Barna 3 (6 skokova), Gazibegović, Cvetanović.
U pretposlednjem kolu Spartak gostuje Dinamiku.